Dato Navn
Tue 26 Oct
kl 12:15 - 13:00
TRINE FOSSE - FARGE MEDIUM FRA
Tue 26 Oct
kl 12:15 - 12:55
LISS SØRLI - DAME KLIPP fra
Tue 26 Oct
kl 12:45 - 13:25
HEDY HAMELSTAD - DAME KLIPP fra
Tue 26 Oct
kl 13:00 - 13:55
MARGOT LYSVIK - DAME KLIPP fra
Tue 26 Oct
kl 13:00 - 13:35
Sylvia Sotuyo - T�RK fra
Tue 26 Oct
kl 13:00 - 14:30
EVA MOE - STRIPER
Tue 26 Oct
kl 13:10 - 14:00
TRINE FOSSE - FARGE MEDIUM FRA del 2
Tue 26 Oct
kl 13:25 - 13:40
HEDY HAMELSTAD - BRYN FARGE
Tue 26 Oct
kl 13:40 - 13:55
HEDY HAMELSTAD - BRYN NAPPING
Tue 26 Oct
kl 14:00 - 15:00
BJØRG TVERVE - KLIPP M/FØN fra
Tue 26 Oct
kl 14:00 - 14:30
TRULS JENSEN - HERRE KLIPP fra
Tue 26 Oct
kl 14:00 - 15:00
Berit Marthe Gustavsen - FARGE small
Tue 26 Oct
kl 14:00 - 14:30
UNNI AANBY - FARGE small
Tue 26 Oct
kl 14:30 - 15:10
EVA MOE - DAME KLIPP fra
Tue 26 Oct
kl 14:30 - 16:00
Ellen Haugan Olsen - VASK LEGG fra
Tue 26 Oct
kl 14:55 - 15:15
Berit Marthe Gustavsen - FARGE small del 2
Tue 26 Oct
kl 14:55 - 15:15
UNNI AANBY - FARGE small del 2
Tue 26 Oct
kl 15:00 - 15:30
TORUN ANDERSEN - FØN
Tue 26 Oct
kl 15:15 - 15:55
Berit Marthe Gustavsen - DAME KLIPP fra
Tue 26 Oct
kl 15:15 - 15:55
Mari Anne Aker - DAME KLIPP fra
Tue 26 Oct
kl 15:15 - 15:55
UNNI AANBY - DAME KLIPP fra
Tue 26 Oct
kl 16:30 - 17:10
Tonje Klitzing - DAME KLIPP fra
Tue 26 Oct
kl 17:15 - 17:45
Peder Amundrød - HERRE KLIPP fra
Wed 27 Oct
kl 10:00 - 10:40
Anne Skår Amundsen - DAME KLIPP fra
Wed 27 Oct
kl 10:00 - 10:45
KIRSTEN HAGSTRØM - KLIPP M/FØN fra
Wed 27 Oct
kl 10:00 - 10:15
Drop-in - VASK fra
Wed 27 Oct
kl 10:40 - 11:10
Anne Skår Amundsen - BRYN NAPPING
Wed 27 Oct
kl 10:45 - 11:15
KIRSTEN HAGSTRØM - WELLAPERM U\KLIPP fra
Wed 27 Oct
kl 11:20 - 11:50
KIRSTEN HAGSTRØM - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Wed 27 Oct
kl 11:30 - 12:00
CHRISTIAN FROST - HERRE KLIPP fra
Wed 27 Oct
kl 12:00 - 12:30
LIV NORBY - VASK FØHN FRA PRIS
Wed 27 Oct
kl 12:00 - 12:30
Jonas Berg - HERRE KLIPP fra
Wed 27 Oct
kl 12:30 - 13:10
KJELLAUG SKAU NILSEN - DAME KLIPP fra
Wed 27 Oct
kl 13:00 - 13:55
LENE JACOBSEN - DAME KLIPP fra
Wed 27 Oct
kl 13:00 - 13:45
Mona Ranum - FARGE MEDIUM FRA
Wed 27 Oct
kl 13:55 - 14:15
Mona Ranum - FARGE MEDIUM FRA del 2
Wed 27 Oct
kl 14:00 - 15:00
ANNE MARIE LARSEN - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Wed 27 Oct
kl 14:15 - 15:30
Mona Ranum - KLIPP M/FØN fra
Wed 27 Oct
kl 15:30 - 17:00
CHRISTINA FROST - STRIPER
Wed 27 Oct
kl 17:00 - 17:55
CHRISTINA FROST - DAME KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 28 Oct
kl 10:00 - 10:30
Kristoffer Kjær Andreassen - HERRE KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 10:00 - 10:30
ARI GJUV - HERRE KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 10:30 - 11:30
ANNE MERETHE EIKELAND - MINICOLERASJON FRA
Thu 28 Oct
kl 11:00 - 12:30
Ambjørg Haakaas andresen - KLIPP M/F�N fra
Thu 28 Oct
kl 11:25 - 12:00
ANNE MERETHE EIKELAND - MINICOLERASJON FRA del 2
Thu 28 Oct
kl 11:30 - 12:10
Line Melvold - DAME KLIPP fra
Gjerne sånn farge som sist :_)
Thu 28 Oct
kl 12:00 - 12:55
ANNE MERETHE EIKELAND - DAME KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 12:30 - 13:15
Kari Hotvedt Bjerke - WELLAPERM U\KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 13:00 - 14:00
greta jahre - KLIPP M/FØN fra
Thu 28 Oct
kl 13:20 - 15:20
Kari Hotvedt Bjerke - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Thu 28 Oct
kl 14:00 - 14:40
Toya Mikalsen - DAME KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 14:00 - 14:45
JORUNN BERGSENG - KLIPP M/FØN fra
Thu 28 Oct
kl 14:30 - 15:10
Ingvild - DAME KLIPP fra
Skamklippt sideliugg må fikses
Thu 28 Oct
kl 15:00 - 16:00
Anne Thorbjørnsen - FARGE MEDIUM FRA
Thu 28 Oct
kl 15:15 - 15:55
Linda kvam - DAME KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 15:30 - 16:30
INGVILD WERNERSEN - KLIPP M/FØN fra
Thu 28 Oct
kl 15:30 - 15:50
Christian Borchgrevink - MASKIN KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 15:55 - 16:15
Anne Thorbjørnsen - FARGE MEDIUM FRA del 2
Thu 28 Oct
kl 16:00 - 16:55
INGER JOHANNE TAKVAM - DAME KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 16:00 - 16:40
MARIE KRISTINE RINGEN - DAME KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 16:15 - 16:55
Anne Thorbjørnsen - DAME KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 16:30 - 17:15
Lena Malnes - HERRE KLIPP fra
Gjelder hårklipp av min sønn.
Thu 28 Oct
kl 16:40 - 17:25
MARIE KRISTINE RINGEN - WELLAPERM U\KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 17:00 - 17:30
thomas danielsen - HERRE KLIPP fra
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 18:00
MARIE KRISTINE RINGEN - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Thu 28 Oct
kl 18:00 - 19:15
ELINOR BAKKE - STRIPER
Thu 28 Oct
kl 19:30 - 20:00
ELINOR BAKKE - FØN
Fri 29 Oct
kl 09:00 - 09:30
Eirik Engaas - HERRE KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 10:00 - 10:45
Ingrid Cimber - KLIPP M/FØN fra
Fri 29 Oct
kl 10:00 - 10:55
LINDA BECK JENSEN - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 10:00 - 11:30
LENA STACKEGÅRD - STRIPER
Fri 29 Oct
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 29 Oct
kl 10:00 - 10:40
Eva Røsnæs - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 29 Oct
kl 10:45 - 11:30
Ingrid Cimber - WELLAPERM U\KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 11:00 - 11:30
Bjørn Liverød - HERRE KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 11:00 - 11:40
VESLA FJELD-NILSEN - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 11:00 - 11:55
grethe liverød - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 11:30 - 12:25
LENA STACKEGÅRD - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 11:35 - 12:20
Ingrid Cimber - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Fri 29 Oct
kl 11:40 - 12:25
VESLA FJELD-NILSEN - WELLAPERM U\KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 12:00 - 12:45
KRISTIN HAGEN - FARGE MEDIUM FRA
Fri 29 Oct
kl 12:00 - 12:30
Siri Leborg - VASK fra
Fri 29 Oct
kl 12:30 - 13:30
VESLA FJELD-NILSEN - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Fri 29 Oct
kl 12:30 - 13:15
Åse Granerød - KLIPP M/F�N fra
Fri 29 Oct
kl 12:30 - 13:25
SOLFRID BRATTELI - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 12:55 - 13:15
KRISTIN HAGEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
Fri 29 Oct
kl 13:00 - 14:10
BJØRG DAHL - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 13:15 - 14:25
KRISTIN HAGEN - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 13:30 - 14:30
Ingunn Hoff - FØN
Fri 29 Oct
kl 14:00 - 15:15
LENE FODEN - FARGE MEDIUM FRA
Fri 29 Oct
kl 14:30 - 15:30
NINA POULSSON - FØN
Fri 29 Oct
kl 14:30 - 15:30
LISE SCHJÆRVE - KLIPP M/FØN fra
Fri 29 Oct
kl 14:55 - 15:15
LENE FODEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
Fri 29 Oct
kl 15:15 - 15:55
LENE FODEN - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 15:30 - 16:00
August - BARN KLIPP (0-5 �R)
Fri 29 Oct
kl 15:30 - 17:00
MARGRETHE REE - STRIPER
Fri 29 Oct
kl 15:45 - 17:15
Lise Sørensen - STRIPER
Fri 29 Oct
kl 16:00 - 16:40
ellen andersen - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 16:40 - 17:40
ellen andersen - WELLAPERM U\KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 17:00 - 17:55
MARGRETHE REE - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 17:15 - 17:55
Lise Sørensen - DAME KLIPP fra
Fri 29 Oct
kl 17:30 - 18:00
ellen andersen - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Sat 30 Oct
kl 09:00 - 09:55
Ellen Løve Storm - DAME KLIPP fra
Sat 30 Oct
kl 09:00 - 09:45
Anne Skaug - FARGE small
Sat 30 Oct
kl 09:55 - 10:15
Anne Skaug - FARGE small del 2
Sat 30 Oct
kl 10:00 - 10:30
John Inge Thorkildsen - HERRE KLIPP fra
Sat 30 Oct
kl 10:15 - 10:55
Anne Skaug - DAME KLIPP fra
Sat 30 Oct
kl 11:00 - 12:30
Nina Skaane - STRIPER
Sat 30 Oct
kl 12:30 - 13:10
Nina Skaane - DAME KLIPP fra
Mon 1 Nov
kl 10:00 - 10:30
KJERSTI ELSET - FARGE GLOSS MEDIUM FER
Mon 1 Nov
kl 10:00 - 10:40
Anne Eeg - DAME KLIPP fra
klipp
Mon 1 Nov
kl 10:00 - 10:45
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA
Mon 1 Nov
kl 10:00 - 10:55
MONA ERIKSEN - DAME KLIPP fra
Mon 1 Nov
kl 10:30 - 11:55
KJERSTI ELSET - DAME KLIPP fra
Mon 1 Nov
kl 10:55 - 11:15
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA del 2
Mon 1 Nov
kl 11:00 - 12:00
REIDUN GJERSØE - KLIPP M/FØN fra
Mon 1 Nov
kl 11:15 - 12:30
Anne Grethe Randbye - KLIPP M/FØN fra
Mon 1 Nov
kl 14:00 - 14:20
Nina Poulsson - TØRK fra
Mon 1 Nov
kl 14:20 - 14:50
Nina Poulsson - VASK fra
Mon 1 Nov
kl 17:00 - 17:30
Conrad Prestbøen - HERRE KLIPP fra
Tue 2 Nov
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 2 Nov
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 2 Nov
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 2 Nov
kl 10:00 - 11:00
Grethe Gran - VASK LEGG fra
Tue 2 Nov
kl 10:00 - 11:30
ANETTE KVERNELAND - STRIPER
Tue 2 Nov
kl 10:15 - 10:55
Siri Roka - DAME KLIPP fra
Tue 2 Nov
kl 11:00 - 12:00
RUTH BERG - FARGE LARGE FRA
Tue 2 Nov
kl 11:30 - 12:10
ANETTE KVERNELAND - DAME KLIPP fra
Tue 2 Nov
kl 11:55 - 12:15
RUTH BERG - FARGE LARGE FRA del 2
Tue 2 Nov
kl 12:15 - 13:10
Turid Fusdahl Pedersen - DAME KLIPP fra
Tue 2 Nov
kl 12:15 - 14:00
RUTH BERG - VASK LEGG fra
Tue 2 Nov
kl 13:00 - 13:55
Bjørg Oppegård - DAME KLIPP fra
Tue 2 Nov
kl 15:00 - 15:40
Tina Mogensen - DAME KLIPP fra
Tue 2 Nov
kl 16:00 - 16:30
Egil Richard Bjørnholdt - HERRE KLIPP fra
Tue 2 Nov
kl 16:00 - 16:30
Lene Hellum Kristiansen - FARGE LARGE FRA
Tue 2 Nov
kl 16:55 - 17:15
Lene Hellum Kristiansen - FARGE LARGE FRA del 2
Tue 2 Nov
kl 17:15 - 18:00
Lene Hellum Kristiansen - KLIPP M/F�N fra
Wed 3 Nov
kl 12:00 - 12:40
BJØRG RYDH - DAME KLIPP fra
Wed 3 Nov
kl 12:00 - 13:00
marit skjerve - KLIPP M/FØN fra
Wed 3 Nov
kl 12:00 - 13:30
Tone Skrede - STRIPER
Wed 3 Nov
kl 13:30 - 14:15
Tone Skrede - KLIPP M/F�N fra
Wed 3 Nov
kl 14:00 - 15:00
Gunn-Marit Langedrag - KLIPP M/FØN fra
Wed 3 Nov
kl 14:15 - 14:30
Tone Skrede - BRYN FARGE
Wed 3 Nov
kl 14:30 - 14:45
Tone Skrede - BRYN NAPPING
Wed 3 Nov
kl 14:45 - 14:50
Tone Skrede - OLAPLEX NR 1
Thu 4 Nov
kl 14:00 - 14:40
ELSE GRAM - DAME KLIPP fra
Thu 4 Nov
kl 14:45 - 16:15
Sølvi Holte - STRIPER
Thu 4 Nov
kl 16:15 - 17:00
Sølvi Holte - KLIPP M/F�N fra
Fri 5 Nov
kl 10:00 - 10:45
ANNE MARGRETH SOLBERG - FARGE small
Fri 5 Nov
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 5 Nov
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 5 Nov
kl 10:55 - 11:15
ANNE MARGRETH SOLBERG - FARGE small del 2
Fri 5 Nov
kl 11:15 - 11:55
ANNE MARGRETH SOLBERG - DAME KLIPP fra
Fri 5 Nov
kl 11:15 - 12:30
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
Fri 5 Nov
kl 11:55 - 12:25
ANNE MARGRETH SOLBERG - HERRE KLIPP fra
Fri 5 Nov
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - FØN
Fri 5 Nov
kl 13:00 - 13:30
Christian Grave - HERRE KLIPP fra
Fri 5 Nov
kl 14:00 - 14:20
Nina Poulsson - TØRK fra
Fri 5 Nov
kl 14:00 - 14:40
elisabeth amlie - DAME KLIPP fra
Fri 5 Nov
kl 14:20 - 15:05
Nina Poulsson - VASK fra
Fri 5 Nov
kl 14:40 - 15:25
elisabeth amlie - WELLAPERM U\KLIPP fra
Fri 5 Nov
kl 15:00 - 16:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Fri 5 Nov
kl 15:00 - 15:45
Anne Grete Gunleiksrud - FØN
Fri 5 Nov
kl 15:30 - 16:00
elisabeth amlie - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Mon 8 Nov
kl 11:00 - 13:30
Drop-in - FLETTE fra
Tue 9 Nov
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 9 Nov
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 9 Nov
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 9 Nov
kl 10:00 - 10:45
Grethe Gran - KLIPP M/LEGG fra
Tue 9 Nov
kl 10:00 - 11:00
ANNE RANDI HASLE - FARGE MEDIUM FRA
Tue 9 Nov
kl 10:45 - 11:30
Grethe Gran - WELLAPERM U\KLIPP fra
Tue 9 Nov
kl 10:55 - 11:15
ANNE RANDI HASLE - FARGE MEDIUM FRA del 2
Tue 9 Nov
kl 11:15 - 12:10
ANNE RANDI HASLE - DAME KLIPP fra
Tue 9 Nov
kl 11:35 - 12:20
Grethe Gran - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Thu 11 Nov
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 11 Nov
kl 12:00 - 12:40
ÅSE STRØM - DAME KLIPP fra
Thu 11 Nov
kl 16:00 - 16:45
KRISTIN ANDERSEN - FARGE MEDIUM FRA
Thu 11 Nov
kl 16:55 - 17:15
KRISTIN ANDERSEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
Thu 11 Nov
kl 17:15 - 17:55
KRISTIN ANDERSEN - DAME KLIPP fra
Fri 12 Nov
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 12 Nov
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 12 Nov
kl 10:45 - 11:15
Tone Danielsen - FARGE small
Fri 12 Nov
kl 11:00 - 11:40
UNNI SØRSDAL - DAME KLIPP fra
Fri 12 Nov
kl 11:00 - 11:40
ANNE HEGNA GEORGSEN - DAME KLIPP fra
Fri 12 Nov
kl 11:15 - 12:30
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
Fri 12 Nov
kl 11:40 - 12:00
Tone Danielsen - FARGE small del 2
Fri 12 Nov
kl 11:40 - 12:10
UNNI SØRSDAL - VIPPER
Fri 12 Nov
kl 12:00 - 12:40
Tone Danielsen - DAME KLIPP fra
Fri 12 Nov
kl 12:10 - 12:55
UNNI SØRSDAL - FARGE small
Fri 12 Nov
kl 13:05 - 13:25
UNNI SØRSDAL - FARGE small del 2
Fri 12 Nov
kl 15:00 - 16:00
Line Aasebø - MINICOLERASJON FRA
Fri 12 Nov
kl 15:55 - 16:30
Line Aasebø - MINICOLERASJON FRA del 2
Fri 12 Nov
kl 16:30 - 17:10
Line Aasebø - DAME KLIPP fra
Fri 12 Nov
kl 17:10 - 17:25
Line Aasebø - BRYN FARGE
Fri 12 Nov
kl 17:25 - 17:40
Line Aasebø - WELLA R�RKUR ETTER FARGE
Mon 15 Nov
kl 10:00 - 10:55
Kari Skogheim Walle - DAME KLIPP fra
Mon 15 Nov
kl 11:00 - 11:45
EVA FLENNING GARNER - FARGE MEDIUM FRA
Mon 15 Nov
kl 11:55 - 12:15
EVA FLENNING GARNER - FARGE MEDIUM FRA del 2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 7 May
kl 11:00 - 11:40
BRIT BJØRNSKAAR - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 11:00 - 12:15
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 11:00 - 11:55
HELENA HARALSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 10:45 - 11:15
ove ness - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 10:00 - 10:55
HJØRDIS SMEDBAKKEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 10:00 - 10:45
Christina Frost - KLIPP M/F�N fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 10:00 - 10:55
Sidsel Bjervik - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 09:30 - 10:00
Asbjørn Bækkevold - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 09:30 - 09:55
Napalai Nappi Solvang - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 09:00 - 09:55
RITA KRANSTAD - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 7 May
kl 09:00 - 09:30
Dag Bygland Christiansen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:30 - 18:00
Richard Steen - HERRE KLIPP fra
Er på Norli litt før.   Les mer  
Thu 6 May
kl 17:00 - 17:55
MARIT WALDERSNES - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:00 - 17:30
Trond Brygard - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 16:15 - 16:55
KRISTIN EDVARTSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 16:00 - 16:55
Line Melvold - DAME KLIPP fra
Ønsker meg samme farge som sist og rydde i reiret…   Les mer  
Thu 6 May
kl 16:00 - 16:55
Bitte Sanne Melvold - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 15:30 - 16:00
cammila reiesdahl - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 15:15 - 15:55
Hanne Solem Holt - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:45 - 16:15
KRISTIN EDVARTSEN - STRIPER
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:30 - 15:25
BENTE STRÅTVEIT - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:30 - 15:15
Christian Wang - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:15 - 14:55
janette auen - LUGG
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:00 - 14:45
Anne Grete Gunleiksrud - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:00 - 14:55
Tanja Bruflodt - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 13:45 - 14:25
Mire Gjernes - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 13:25 - 14:00
Tanja Bruflodt - STRIPER I FOLIE fra del 2
  Les mer  
Thu 6 May
kl 13:15 - 13:55
GERD LOE - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 13:00 - 14:30
BENTE STRÅTVEIT - STRIPER
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:55 - 13:15
GERD LOE - FARGE small del 2
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:15 - 12:55
Heidi Oltmanns - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:00 - 13:30
Tanja Bruflodt - STRIPER I FOLIE fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:00 - 14:15
BERIT SÆTHRE - KLIPP M/LEGG fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:00 - 13:15
GERD LOE - FARGE small
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:00 - 13:45
IRENE TYBRIN GJEDDE - VASK LEGG fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 11:55 - 12:15
Heidi Oltmanns - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Thu 6 May
kl 11:30 - 12:00
JON ANTON LUNDSTRØM - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 11:15 - 12:00
HJØDIS TINGVOLD - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 11:00 - 11:55
laila kruger - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 11:00 - 12:00
Heidi Oltmanns - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Thu 6 May
kl 11:00 - 11:55
Gunn Johansen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 10:45 - 11:25
Kari van Riesse - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 10:25 - 10:45
Kari van Riesse - FARGE small del 2
  Les mer  
Thu 6 May
kl 10:00 - 11:10
ANETTE ARTHURSON HANSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 10:00 - 10:55
ANETTE ARTHURSON HANSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 10:00 - 10:40
Berit Ringsevjen Ludvigsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 09:30 - 10:15
Kari van Riesse - FARGE small
  Les mer  
Thu 6 May
kl 09:00 - 09:30
Ulv Behrens - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 6 May
kl 09:00 - 09:30
Ulv Behrens - BARN KLIPP (0-5 ÅR)
  Les mer  
Thu 6 May
kl 09:00 - 09:55
Elise Ellingsen - DAME KLIPP fra
Håret må vaskes   Les mer  
Wed 5 May
kl 17:15 - 17:55
Jorunn Hauge Larsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 16:15 - 17:10
LENE FODEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 15:55 - 16:15
LENE FODEN - FARGE small del 2
  Les mer  
Wed 5 May
kl 15:30 - 16:00
Aage Solberg - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 15:00 - 16:00
LENE FODEN - FARGE small
  Les mer  
Wed 5 May
kl 15:00 - 15:15
SIGNY ANDERSEN - BRYN FARGE
  Les mer  
Wed 5 May
kl 14:30 - 15:00
August Skustad - BARN KLIPP (0-5 �R)
  Les mer  
Wed 5 May
kl 14:10 - 14:30
SELGER - STRIPER I FOLIE fra del 2
  Les mer  
Wed 5 May
kl 14:00 - 14:40
marit stendebakken - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 13:30 - 14:25
RENATE GJERMUNDSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 13:00 - 14:00
SELGER - STRIPER I FOLIE fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 12:00 - 12:55
Bodil Nilssen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 12:00 - 12:45
MARIT THORBJØNSEN - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 12:00 - 13:30
RENATE GJERMUNDSEN - STRIPER
  Les mer  
Wed 5 May
kl 11:15 - 12:00
GERD THUE - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 11:00 - 11:55
BODIL HALENSTVEDT - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 11:00 - 11:55
KARI ALBRIGTSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 5 May
kl 10:55 - 11:15
GERD THUE - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Wed 5 May
kl 10:00 - 10:45
GERD THUE - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Wed 5 May
kl 09:15 - 09:45
stein arnesen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 17:00 - 17:50
Kristin Riis - TØRK ETTER FARGE FRA
  Les mer  
Tue 4 May
kl 16:15 - 16:55
Anne Østgaard - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 15:30 - 17:00
Kristin Riis - STRIPER
  Les mer  
Tue 4 May
kl 15:15 - 15:55
Lisbeth Notland - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 15:15 - 15:55
Liv Mari Rieser - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 14:55 - 15:15
Lisbeth Notland - FARGE small del 2
  Les mer  
Tue 4 May
kl 14:30 - 15:10
Tina Mogensen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 14:30 - 15:55
Martine Mørk Hjelseth - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 14:00 - 14:45
Lisbeth Notland - FARGE small
  Les mer  
Tue 4 May
kl 14:00 - 15:10
Kristin Rygh - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 13:00 - 13:55
Henrikke Fuglevik - DAME KLIPP fra
Tjukt hår.   Les mer  
Tue 4 May
kl 13:00 - 14:30
Martine Mørk Hjelseth - STRIPER
  Les mer  
Tue 4 May
kl 13:00 - 13:55
Bjørg Oppegård - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 12:00 - 13:00
ANN KRISTIN SUNDBY - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 12:00 - 13:00
Anette Braathen Sørensen - KLIPP M/F�N fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 11:50 - 14:20
RUTH BERG - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
  Les mer  
Tue 4 May
kl 11:30 - 13:00
Henrikke Fuglevik - STRIPER
Tjukt hår.   Les mer  
Tue 4 May
kl 11:00 - 11:45
RUTH BERG - WELLAPERM U\KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 11:00 - 11:55
ANNE BERIT RASMUSSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 11:00 - 13:15
BERIT LUTHEN - VASK LEGG fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 11:00 - 11:30
Kjell Magne Gåsland - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 10:45 - 11:30
bodil tuft - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 10:00 - 11:00
Grethe Gran - VASK LEGG fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 10:00 - 10:40
Bente K. Brokner - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 10:00 - 10:55
SOLVEIG THYGESEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - FLETTE fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - FLETTE fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - FLETTE fra
  Les mer  
Tue 4 May
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - FLETTE fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 17:00 - 17:55
Kristin Øygard - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 16:30 - 17:10
BIRGIT THORBERG - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 16:15 - 16:55
kristi næsset - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 15:55 - 16:30
BIRGIT THORBERG - MINICOLERASJON FRA del 2
  Les mer  
Mon 3 May
kl 15:55 - 16:15
kristi næsset - FARGE small del 2
  Les mer  
Mon 3 May
kl 15:00 - 16:00
BIRGIT THORBERG - MINICOLERASJON FRA
  Les mer  
Mon 3 May
kl 15:00 - 16:00
kristi næsset - FARGE small
  Les mer  
Mon 3 May
kl 13:55 - 14:00
Elise Moen - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Mon 3 May
kl 13:55 - 15:00
Elise Moen - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Mon 3 May
kl 13:30 - 14:30
mathias løvlien - GUTTEKLIPP 6-10 år
  Les mer  
Mon 3 May
kl 13:30 - 14:25
Kari Bakkeplass - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 13:00 - 13:45
Elise Moen - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Mon 3 May
kl 13:00 - 13:45
Elise Moen - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Mon 3 May
kl 12:30 - 13:25
Berit Olsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 12:00 - 13:30
Kari Bakkeplass - STRIPER
  Les mer  
Mon 3 May
kl 12:00 - 12:45
anne margrete tjønn - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 11:15 - 11:55
ELISABETH RØST - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 11:15 - 12:45
Anne Grethe Randbye - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 11:00 - 11:55
LIV KROGH HOLM - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 10:55 - 11:15
ELISABETH RØST - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Mon 3 May
kl 10:55 - 11:15
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Mon 3 May
kl 10:00 - 11:00
ELISABETH RØST - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Mon 3 May
kl 10:00 - 10:55
AGNETE LØVIK - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 10:00 - 10:30
JAN ROSENVINGE - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Mon 3 May
kl 10:00 - 10:45
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 17:00 - 17:45
Petter L Christoffersen - GUTTEKLIPP 6-10 �r
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 16:30 - 17:00
Marthon L Christoffersen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 15:30 - 16:25
MARGRETHE REE - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 15:30 - 16:00
Petter L Christoffersen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 15:00 - 16:30
Marte linjem - STRIPER
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 14:20 - 15:05
Nina Poulsson - VASK fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 14:00 - 14:25
Inger Bækken - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 14:00 - 15:30
MARGRETHE REE - STRIPER
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 14:00 - 14:20
Nina Poulsson - TØRK fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 13:15 - 13:45
THOR LIE - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 13:00 - 16:00
Gjertrud Kvello Stake - STRIPER
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 13:00 - 13:45
Ingunn Hoff - FØN
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 12:30 - 14:00
Inger Bækken - STRIPER
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 12:30 - 13:00
JHON SÆTHRE - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 12:15 - 13:00
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 12:15 - 13:10
LIV AASHEIM - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 12:00 - 12:30
SIRI LEBORG - VASK fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 11:55 - 12:15
LIV AASHEIM - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 11:45 - 12:30
WENCHE LUND - FØN
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 11:00 - 11:40
karin brevik - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 11:00 - 12:15
Christiane Lill Steenstrup - STRIPER
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 11:00 - 12:15
LIV AASHEIM - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 10:45 - 11:45
TORGUNN KAMFJORD - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 10:00 - 11:00
LAILA SOMMERSTAD AKER - VASK LEGG fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 09:30 - 10:00
Bjørn Linnehol - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 09:30 - 09:55
INGVILD HJELSET - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 09:10 - 09:30
INGVILD HJELSET - FARGE small del 2
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 08:15 - 09:15
INGVILD HJELSET - FARGE small
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 16:30 - 17:10
Heidi R Nilsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 16:30 - 17:55
Linda Aas - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:30 - 16:25
Kari - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:20 - 16:50
Randi Aune - STRIPER
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:00 - 16:30
Heidi R Nilsen - STRIPER
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 14:40 - 15:20
Randi Aune - VIPPER OG BRYN
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 14:30 - 15:30
Tobias - BARN KLIPP (0-5 �R)
  Les mer